Расписание факультативных занятий

РАСКЛАД

факультатыўных заняткаў на І паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

 

 

урока

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10  клас

11 клас

П

А

Н

Я

Д

З

Е

Л

А

К

4 (11.30)

Вытокі роднай мовы (Клаўшун Н.М.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 (12.35)

 

 

 

У краіне знаёмых незнаёмцаў (Калеснік Н.У.)

 

 

 

 

 

 

 

6 (13.40)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7 (14.40)

 

Мае першыя рытмы. Мае першыя ноты.

(Зубовіч Н.І.)

Мае першыя  музычныя інтанацыі (Зубовіч Н.І.)

 

 

 

Назірай і даследуй сам (Рудовіч Р.У.)

 

 

Алгебра вучыць разважаць (Глуховіч Л.І.)

 

8 (15.35)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Паўтараем матэматыку (Цвірко В.В.)

 

 

 

 

А

Ў

Т

О

Р

А

К

6 (13.40)

 

 

 

 

 

 

Алгебра вучыць разважаць (Глуховіч Л.І.)

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прафесія маёй мары (Няволька В.М.)/Сакрэты сінт. (Пяўнева В.П.)

 

 

С

Е

Р

А

Д

А

7 (14.40)

 

 

 

 

Ств. камп. гульняў (Цвірко В.В.)

Сакрэты словазмянення (Няволька В.М.)

 

 

 

 

 

8

(15.35)

 

 

 

 

 

 

 

 

Дамашняя майстэрня (Пятроўскі П.А.)/ Вышыўка лентамі (Хартановіч В.В.)

 

Абагульняючы курс  па біялогіі (Багданава С.Л.)

 

Ч

А

Ц

В

Е

Р

5

(12.35)

Развіцце творчых здольнасцей (Клаўшун Н.М.)

Рашэнне тэкставых задач (Самуйлава А.М.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

(13.40)

 

 

 

Асновы праваслаўнай культуры (Ермаковіч І.М.)

 

 

 

 

 

 

 

 

7 (14.40)

 

 

 

 

 

 

 

 

Алгебра вучыць разважаць (Глуховіч Л.І.)

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

Гуляем ў футбол (Яўсейчык К.Г.)

 

 

 

 

П

Я

Т

Н

І

Ц

А

5

(12.35)

Матэматычная вясёлка (Клаўшун Н.М.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 (13.40)

 

 

 

Рашэнне тэкставых задач (Калеснік Н.У.)

 

АБЖ (Вайдзілевіч Л.В.)

 

 

 

 

 

7 (14.40)

 

 

 

 

Прапільная разьба і выж. (Пятроўскі П.А.)/    Творчая майстэрня (Хартановіч В.В.)

 

 

 

 

 

Асновы сямейнага жыцця (Вайдзілевіч Л.В.)

С

У

Б

О

Т

А

1 (8.00)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 (9.00)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 (10.00)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях (Баўдзей В.М.)

4 (11.00)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

(12.00)

 

 

 

 

 

Вакальны ансамбль (Зубовіч Н.І.)